Erol Perde ve Sistemleri İth. İhr. A.Ş.

"Kaliteli hizmet" anlayışıyla 1982 yılında kurulan Erol şirketler grubu bünyesinde yer alan Erol Perde ve Sistemleri İth. İhr. A.Ş.; mekanizmalı perdeler, kumaş ve perde aksesuarları alanındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere zengin bir koleksiyonla yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir. Ürün grubunun kendi içerisindeki çeşitliliği, alternatifleri ve neredeyse sınırsız model, desen, renk seçenekleriyle hayalinizdeki mekanı oluşturmada kolaylık sağlıyor.

Bugün perde ve sistemleri alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Erol Perde; yurtiçi ve yurtdışı showroomlarında yüzlerce tasarım sergilemekte, müşterilerinin projeleriyle birlikte bir çok mekanda ürünleri ile boy göstermektedir. Gurup olarak 35 yıla ulaşan deneyim ve bilgi birikiminin ürünü olan koleksiyonlarımızı, gelişmiş bayi ağımızla Türkiye ve dünyada farklı noktalara ulaştırırken, yaşam alanlarına renk katıp, yaşam kalitesini artırmak hedefiyle çalışmalarımızı artırarak sürdürmekteyiz. Bize güç veren, üretimin her safhasındaki kaybolmayan heyecan ve kalite tutkusu ile tüm bunların ötesinde ürünlerimize duyduğumuz güvendir.

Perde ve Sistemleri; 11.000 m2’lik İstanbul merkezli üretim tesisiyle birlikte, coğrafi hinterlantlara göre şekillenmiş 9 farklı bölgede üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri de sunan toplamda 235 personeli ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını her gün genişletmektedir. Çağın ve modanın değişimleri yakından izlenmekte, teknik anlamda sahip olduğu makine parkuru ile de sektörde fark yaratmaktadır. Farklı bölgelerdeki üretim kabiliyeti ile daha hızlı ve yerinde çözümler üretirken, sahip olduğu yıllık 792.000 adet üretim kapasitesini de yıllık 1 milyon adede yükseltmeyi hedeflemektedir.

Yurtdışında 5 kıtaya yayılan ürünlerimiz; Asya’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Amerika’ya kadar 44 ülkeyi kapsayan geniş bir alanda kullanılmakta, Erol Perde olarak bizler de bunun gururunu yaşamaktayız. İhracat yapılan ülkeler arasında; Almanya, Hong Kong, Amerika Birleşik Devletleri, İran, İsrail, Suudi Arabistan, Belçika, Hollanda, Norveç, Fas, Cezayir, Peru gibi çok farklı coğrafyalar bulunmaktadır.

Erol Perde olarak AR-GE’ye verdiğimiz önem, yenilikçi ve sürekli piyasayı takip eden üretim anlayışı, günümüz trendlerini yakalayan, müşteri merkezli ve kazan-kazan felsefesine dayalı satış ve pazarlama uygulamalarımız ile sektörün dinamiklerini, nihai tüketiciye ulaştırabilmenin mutluluğunu sonuna kadar yaşamaktayız. Ana ve temel hedefimiz; bu heyecanımızı ve mutluluğumuzu tüm paydaşlarımızla birlikte sürekli kılmak, tüketici ihtiyaçlarına doğru zamanda doğru çözümler bularak “Her eve bir Erol Perde” ürününün ulaşmasını sağlayabilmektir.